Terpenes – מתנה ריחנית מן קנביס/האמפ

קנאביס טרפנים

טרפנים הם חלק חשוב מאוד של קנבוס והם אחראים על הטעם הספציפי והטעם של הזנים השונים. אנחנו בדרך כלל מכירים בכך שאנו מתמודדים עם קנבוס על פי הריח שלו. העובדה כי הריח הוא לא תמיד רק ריח, אנחנו הולכים להסביר לך במאמר זה.

קנבוס Terpenes – מה זה?

צמחים קנבוס לייצר שמנים ארומטיים חשובים מאוד, או terpenes, בנוסף THC ידוע ו CBD קנבינואידים. הם אחראים אז על מגוון רחב מאוד של ניחוחות וטעמים של זנים קנבוס. בשנים האחרונות, המדע משך תשומת לב כיצד terpenes להשפיע על השימוש ואת ההשפעה הריפוי של קנבוס. כל מגוון מכיל יחסים שונים של סוגים מסוימים של terpenes, וכל terpene יש מאפיינים שונים.

קנבוס מכיל מעל 200 סוגים שונים של טרפנים, העיקריים הם על 30. אנו נתאר את החשובים ביותר ואנו נמליץ על הזנים בהם נמצאים אלה terpenes.

Caryophyllene

Caryophyllene הוא חד מאוד, חד פעמי terpene הכלול בעיקר פלפל שחור, קינמון, אורגנו, בזיליקום או רוזמרין. Caryophyllene מגיב עם קולטני CB2 היקפיים ו פועלת נגד דלקתיות – ולכן, הוא נמצא לעתים קרובות תרופות ובעיקר משחות אנטי דלקתיות. ההשפעות האפשריות האחרות שלה כוללות: עזרה בכאב, יצירת מצב מרגיע.

הזנים שאתה יכול להתערב עשירים בהפרשה caryophyllene הם קלאסיים OG כוש, מתוק באבא קוש, או Chemdawg ארומטי מאוד.

מיירן

Myrcen (או בטא- mercene) הוא terpene נפוץ למצוא מנגו, כשות, bayleaf, טימין, בזיליקום, ואחרון, אך לא פחות בפרחי הקנביס. חוקרים ממעבדה התלולה מעריכים כי זה יכול להיות myrcen כי משאיל כמה זנים השפעות אופייניות של קנביס indica, אפקט הרגעה מאוד.

מעניין, Myrcen נמצא גם במנגו. חלק מחשיבי הקנביס משתמשים לעיתים קרובות במנגו בוגרים כדי להאריך את השפעת הקנביס, דבר שיכול להסביר את סינרגיית המירקין עם THC.

אם אתם מחפשים זנים עשירים ב myrcene, אנו ממליצים, למשל, סגול בדרך כלל מנגו קוש, סגול קוש או האלמנה הלבנה המפורסמת.

הומולין

הומולין נמצא בטבע בעיקר ציפורן, בזיליקום, כשות קנבוס. הניחוח שלה מאוד ארצי וודי עם גוונים ספייניים מדי פעם. למרות ההשפעות של הקנביס קשורות בדרך כלל עם עלייה התיאבון, ההומולין פועל להיפך: את תחושת הרעב ניתן להדחיק בהצלחה.

טרפן זה ניתן למצוא את האלמנה הלבנה המפורסמת בעולם, את הדיזל החמצמץ האדיר או את הפופולרית סקייווקר.

לימונן

ניחוח הדרים כמו ערפל סופר לימון או ג’ק הרר יכול להיות Limonen. טרפן זה כבר מקומו ברפואה כי הוא ידוע שלה תכונות טיפוליות. אין זה פלא, אם כן, כי לימון הכלול קנבוס מביא גם את ההשפעות האלה. בין מחקרים מאומתים אלה: שיפור במצב הרוח, הקלה על מתח, תכונות אנטיבקטריאליות, תכונות אנטי-מייקוטיות, עזרה בצרבת, ובנוסף היא משפרת את ספיגתם של טרפנים אחרים כאשר הם מוחלים על העור, הריריות או מערכת העיכול.

טמפנים קנבוס וסינרגיה שלהם עם קנבינואידים

חקר טרנבות הקנביס הוא מגמה חדשה. מוקד המדענים הוא בעיקר קנבינואידים. יש יותר מ 150 פחמימנים ארומטיים המהווים חלק חיוני של שרפים או שמנים אתריים ומשפיעים לא רק על ריח אבל גם את הטעם והצבע של הצמחים.

ההשפעות של קנבינואידים ואת האינטראקציה שלהם עם terpenes הוכחו מדעית מספר פעמים. לדוגמה, ד”ר איתן Russo במחקר 2011 שלו תיימי THC: פוטנציאל סיבי קנבוס ו Phytocannabinoid-Terpenoid Entourage Effects המשפט הראו כי רכיבים שאינם קנבינואידים, כולל terpenes, לדכא את ההשפעות הנרקוטיות של ה- THC, ובכך להגדיל את מה שנקרא המדד הטיפולי, בעוד עוזר לספוג טוב יותר CBD. משמעות הדבר היא פחות השפעה נרקוטית במינון טיפולי מוגבר.

אם אתם מחפשים את מגוון נכון בשבילך, להסתמך על האף שלך. אם זה מריח לך טוב, זהו זה!

WhatsApp תתכתבו אתנו בווטסאפ