אחריות מוצרים

בענף קנאביס הישראלי, יש חוסר כללי של סטנדרטים עבור המפיקים. רוב המעבדות הציבוריות מתקשות לאסוף תוצאות בדיקה מהימנות ממספר סיבות.

ב- CBD-Oilאנו מתייחסים ברצינות רבה לבדיקות איכות ובכך מוציאים כמויות גדולות של כסף ומשאבים בכדי להבטיח שהחברות שאנו משווקים עוברות בקרת איכות. אנו שואפים כל הזמן לשפר את מגוון המוצרים שלנוולהבטיח את איכות ועקביות של המוצרים שלנו לאורך זמן.  אנו מקווים להעלות את בר איכות המוצרים קנבוס בתעשייה השיראלית על ידי השימוש כדוגמה.

אנו מקווים לעודד יצרני קנבוס להעלות את הסטנדרטים של המוצרים שלהם באמצעות אנליזה ואבטחת איכות ולהעלות את איכות התעשייה כולה. אנו רוצים לשתף פעולה עם יצרנים אחרים כדי לדון בטכניקות ומומחיות בטיפוח קנבוס ואנו מקווים להעלות את בר לתעשיית הקנביס הישראלית על ידי הבטחת איכות הצרכן ובטיחות. מוצרים רבים בשוק מכילים חומרי הדברה, קוטלי עשבים, עובש, פטריות mycotoxins מסוכנים. אנו משתמשים בבדיקות קצה ובציוד ברמה עולמית כדי להבטיח שהמוצרים שלנו יהיו בטוחים ובריאים. אנו בודקים מעל 200 חומרי הדברה שונים, מתכות כבדות ומיקוטוקסינים. האיכות שלנו מאומתת באמצעות הסמכת GMP ובדיקות מעבדה של צד שלישי.

cbd-oil.co.il לא תישא באחריות לתביעות רפואיות הנובעות כתוצאה מעדויות של לקוחות. ההצהרות לגבי מוצרים אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. היעילות של מוצרים והעדויות המוצגים באתר לא אושרו על ידי ה- FDA. מוצרים אלה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה. כל המידע המוצג כאן אינו מיועד כתחליף או מידע חלופי של אנשי מקצוע בתחום הבריאות. יש להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי אינטראקציות אפשריות או סיבוכים אפשריים אחרים לפני השימוש במוצר כלשהו. חוק הקוסמטיקה דורש הודעה זו.

הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצרים אלה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מחלה. cbd-oil.co.il אינה נושאת באחריות לשימוש לא נכון במוצרים אלה. אנו ממליצים להתייעץ עם רופא מוסמך או רופא בעת הכנת תוכנית טיפול עבור כל המחלות. cbd-oil.co.il אינה מעלה כל טענות בריאות לגבי המוצרים שנמכרים באתר, וממליצים על התייעצות עם רופא מוסמך או רופא לפני צריכת המוצרים שלנו או הכנת תוכנית טיפול. זה חשוב במיוחד עבור אלה בהריון, סיעוד, חולים כרוניים, קשישים או מתחת לגיל 18. עליך להיות בן 18 ומעלה כדי לבקר באתר זה ו / או לרכוש מוצרי cbd-oil.co.il. המידע באתר האינטרנט שלנו נועד לספק מידע כללי על המוצרים שלנו, ואין להתייחס אליו כאל ייעוץ רפואי או הוראה.